Alto Padrao Frente Ao Mar 4 Suites Wi Fi
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Πισίνα Infinity |
| Ιδιωτική παραλία Παραλία | Σπα & Ευεξία Δωμάτιο με ατμόλουτρο | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Alto Padrao Frente Ao Mar 4 Suites Wi Fi Γκουαρούχα 160 τ.μ. Είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή έως 8 ατόμων, καθώς βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, 20 λεπτά με τα πόδια από το Σημείο με Θέα Mirante do Morro da Campina. Οι επισκέπτες αυτού του διαμερίσματος με 4 υπνοδωμάτια που απέχει μόλις 250 μέτρα από την Παραλία Pitangueiras, έχουν στη διάθεση τους χαμάμ και σάουνα.
Το Ενυδρείο του Σάντος απέχει σχεδόν 15 λεπτά οδικώς από αυτό το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 5 λεπτά με τα πόδια. Φρούριο Santo Amaro da Barra Grande βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ.
Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το Alto Padrao Frente Ao Mar 4 Suites Wi Fi διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα. Επίσης, προσφερονται σεσουάρ και πετσέτες.
Αυτό το κατάλυμα παρέχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Centro βρίσκεται σε περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από σας. Το Alto Padrao Frente Ao Mar 4 Suites Wi Fi διαθέτει βεράντα που βλέπει στη θάλασσα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia do Monduba4095 χλμ.
- Φρούριο της Andradas3730 χλμ.
- Praia do Bueno3501 χλμ.
- Mirante do Morro da Caixa D’Água1917 χλμ.
- Lookout Galheta1890 χλμ.
- Mirante da Ponta das Galhetas1844 χλμ.
- Παραλία Tombo2426 χλμ.
- Παραλία Enseada3,6 χλμ.
- Andradas Fort3518 χλμ.
- Σημείο με Θέα Λόφου Caixa D'Agua1933 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο90 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Maua42 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα Infinity
- Παραλία
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Σάουνα
- Δωμάτιο με ατμόλουτρο
- Ρηχή πισίνα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Χώρος ενδυμασίας
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το Alto Padrao Frente Ao Mar 4 Suites Wi Fi;
Παραλία Pitangueiras καθώς και Ilha da Pompeva βρίσκονται κοντά στο το Alto Padrao Frente Ao Mar 4 Suites Wi Fi. - ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το Alto Padrao Frente Ao Mar 4 Suites Wi Fi;
Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Alto Padrao Frente Ao Mar 4 Suites Wi Fi στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Alto Padrao Frente Ao Mar 4 Suites Wi Fi;
Η τιμή κράτησης στο το Alto Padrao Frente Ao Mar 4 Suites Wi Fi αποτελεί 369$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Alto Padrao Frente Ao Mar 4 Suites Wi Fi;
Το το Alto Padrao Frente Ao Mar 4 Suites Wi Fi παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο διαμέρισμα;
Οι επισκέπτες του διαμέρισμα μπορούν να φέρουν κατοικίδια.